MATBAA HİZMETLERİ

Ürünlerinizin tanıtım ve pazarlamasında tüm Matbaa işlerinizin tasarım ve uygulamasını yaparak, fotoğraf çekimleri, renk ayrımı, grafikten baskılı hale dönüşünceye kadar kullanılan tüm basılı dökümanları hazırlayarak siz müşterilerimizin kullanıma, üstün kalite baskısı ile sunuyoruz.

Basılı evraklarınızın;

  • Kurum kimliğinize uygun tasarımda süratle hızlanması,
  • Şirketinize uygun teknik özellik ve ayrıntılara bağlı kalınarak üretilmesi,
  • Özenle seçilmiş kağıt ve malzemenin kullanılarak üretilmesi,
  • Ve zamanında teslim edilmesi için kurulabicegimiz sağlam ve doğru
    iletişimler ile daha iyiyi, daha güzeli yakalamak Firmamızın başarısı olacaktır.

Matbaa hizmetlerimiz arasında;
Afiş, Broşür, Kartvizit, Dosya, Etiket, Antetli kağıt, Diplomat zarf, Torba zarf, Bloknot,  Katalog, Dergi, Kitap vs. gibi ürünlerin tasarım ve baskı hizmeti vermekteyiz.

 

Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

 

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

 

Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştu